نمایشگاه بین المللی و داخلی ایران

 

نمایشگاه بین المللی

شرکت در نمایشگاه های بین المللی و داخلی از هدفهای کوتاه مدتی است که سازمانها و ارگانهای زیادی از ابتدای هر سال کاری برای آن برنامه ریزی میکند.شرکتهایی که حضور در نمایشگاه های بین المللی و نمایشگاه های داخلی را لازم میدانند اخبار تقویم نمایشگاهی نیاز دارندکه آنها را از قبل نسبت به تاریخ دقیق برگزاری نمایشگاه ها مطلع کند.محل برگزاری نمایشگاههای ایران و خارج ازدیگر اطلاعاتی است که اشخاص به آن نیاز دارند.

هر ساله نمایشگاه ها در مرکز کشورها برگزار میشود و مشارکت کنندگان از سراسر جهان در ان مشارکت میکنند.نمایشگاه ها در ژاپن، ترکیه ، آلمان ، کویت، هندوستان، ایران و سایر کشورها برپا میشود.نمایشگاههای داخلی ایران نیز در زمینه های مختلف در مشهد ، تهران، شیراز، اصفهان و .... به مناسبتهای گوناگون شکل میگیرد.

از آنجاییکه نمایشگاهها در رسته های کاری متنوع دایر میگردند، اشخاص مختلف میتوانند بنا به علاقه و یا نوع بازرگانی خود در آنها شرکت کنند.از نمایشگاه های تجهیزات برق والکترونیک ، نمایشگاه صنایع دستی، نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی ، نمایشگاه دکوراسیون گرفته تا نمایشگاه دامپروی و تجهیزات وابسته آن در سراسر جهان برگزار میشود.

سایت مناقصات پارس نمادداده ها به عنوان پایگاه اطلاع رسانی اخبار اقتصادی و تجاری کلیه نمایشگاههای بین المللی و نمایشگاههای داخلی ایران را به اطلاع کاربران سایت مناقصات میرساند.برای رویت لیست نمایشگاه بین المللی و لیست نمایشگاه داخلی به صفحه نمایشگاه مراجعه کنید.

نکته جالبی که در خصوص لیست نمایشگاههای اعلام شده توسط سایت مناقصات پارس نماد هست این است که تمامی نمایشگاه ها حداقل سه ماه قبلتز ار زمان برگزاری در سایت مناقصات پارس نماد بارگذاری میشود و اشخاص علاقه مند به گرفتن غرفه و یا شرکت در نمایشگاهها میتوانند اقدامات لارم را انجام دهند.

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص گرفتن لیست نمایشگاههای بین المللی با ما تماس بگیرید:5-88349670-021

 

نمایشگاه های بین المللی و داخلی ایران

------------ گالری ------------

0 دیدگاهطراحی سایت با توسط ضابط